טור דה פראנס – שלב 8 – החלום ושברו

דיווח מהיום השמיני בטור דה פראנס

סילבן אדמס עמד שם ליד אוטובוס הקבוצה בקו הסיום בעיירת ההרים הצרפתית בפירנאים, כפי שהוא נוהג לעשות מדי יום בסיום כל שלב בטור, והמתין לרוכבים כדי ללחוץ יד ולהודות לכל אחד מהם.
הוא היה מאוכזב ללא ספק. אפשר היה לראות זאת על פניו. אבל הוא היה הראשון שניגש לבן הרמנס וניחם אותו.
אחר כך הוא אמר: ״כל כך רציתי שזה יקרה. בן הרמנס ביום טוב שלו – היה מנצח היום. אין לי ספק. בן הרמנס שלקח את קליפורניה או אוסטריה – היה מביא לנו היום נצחון עצום בטור.
אבל כשאני ״הולך״ שבוע אחורה – ליום הקשה שהיה לנו כאן בפתיחה עם ההתרסקויות שלא היו רחוקות מלמחוק לנו מחצית מהקבוצה ביום הפתיחה ורואה איך אנחנו מתמודדים פה על נצחונות בקדמת המירוץ כמעט כל שלב – אז אני אומר לחבר׳ה ולעצמי: שאפו. היינו חותמים על זה לפני שבוע. אנחנו הסיפור החם ביותר בעולם האופניים – ואנחנו רוכבים כאן באומץ וברצון אמיתי לנצח״.
Tour de France Israel Start Up Nation stage 8
גיא ניב (שעבר עוד יום רגוע) ללא קשיים הסכים: ״אנחנו עושים את מה שצריך. בימי הספרינט עד כה אנחנו שם, קרובים ובימים שמתאימים לבריחות אנחנו אגריסיבים ומכניסים לשם רוכבים) במטרה להשיג משם ניצחון״.
ניב מקורב מאד לבן הרמנס, המנטור שלו בקבוצה, והאיש ״שאימץ״ אותו לאימונים משותפים מהרגע הראשון.
״אני משוכנע שבן לא מרוצה מהיום, אבל בטוח שהוא ימשיך לנסות. אני לגמרי מאמין שהוא יכול להביא לנו ניצחון בהמשך הטור. כנראה זה לא היה יום טוב שלו״.

 

Share this post

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

newsletter sign up

Leave a Reply

Scroll to top

JOIN THE RIDE

Join our 500,000 fans, and get the latest news, updates and special offers from our online shop. 

Skip to content